Мешканців Східної України відправлять на Антимайдан у спеціальних потягах

Мешканців Східної України відправлять на Антимайдан у спеціальних потягах

Шахтарі не хочуть заробляти на мінімальні пенсії тим, хто не працює та мітингує на Євромайдані.

Жителів Донбасу та сусідніх областей закликають їхати у Київ підтримувати курс президента та уряду, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Щоб не зривати виробничий процес, велелюдним мітинг буде лише у вихідні. Доправлятимуть людей у Київ організовано - на спеціальних додаткових потягах. Один відправиться у п'ятницю, інший – у суботу.

У Луганську вирушати до Києва містян закликав міський голова та дав телефони оргкомітету, де у свою чергу повідомили, що всім учасникам акції видадуть 200 грн на їжу та попередили, щоб одягалися тепліше, адже у Маріїнському парку доведеться стояти цілий день.

Водночас, хто заплатить за доставку людей у Київ, мер не уточнив. Лише пообіцяв "шукати кошти".

А от в агітаційних наметах, які сьогодні з'явилися на вулицях міста, добровольці запевняють, що на оплату не розраховують.

"У мене вистачає і своїх фінансів. Вони у мене є - спасибі за це Віктору Федоровичу, що він дав можливість мені та моїй родині заробити", - заявив шахтар Сергій Бобишев.

Відео Жителів Донбасу закликають їхати у Київ на провладний мітинг

"Є ще Схід, де люди працюють. Людям нема коли туди поїхати та бастувати, а заробляють їм на мінімальні пенсії, на медичне обслуговування. Чому ми їх повинні годувати на схилі років", - каже інший шахтар Артем Лебединський.

Донеччину на провладному мітингу представлятиме 20 тисяч посланців. Три тисячі з них - це депутати рад усіх рівнів від Партії регіонів. Вирушать люди у п'ятницю, 13 грудня,також двома спецпотягами та на автобусах. Заплатять за це частково підприємства, чиї колективи були одностайними у рішенні вирушити у столицю, та Партія регіонів.

"У Києві - проживання - поки визначаємося за умовами. Можливо, ті, які в поїздах, можливо буде ночівля саме в поїздах. Там люди по родичах, знайомих будуть. Але зробимо, щоб наші люди жили в максимально комфортних умовах", - запевнив заступник голови Донецької обласної організації Партії регіонів Ігор Чичасов.

Поки сусіди готуються, Дніпропетровськ уже для підтримки влади відрядив до Києва 13 великих автобусів і приблизно десять маршруток з людьми.

За словами місцевих регіоналів, у громадських приймальнях області вже зареєструвалися більше 10 тис. охочих взяти участь у провладному майдані.

Нагадаємо, що протести у Києві тривають. Так, грандіозний Євромайдан відбудеться 15 грудня – на мітинг за гідність закликають всіх українців.

Кореспонденти ТСН Олена УсенкоОлена Черняєва та Світлана Федчун

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів