Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ми більше не дамо Росії захопити себе зненацька – Порошенко

Глава держави ще раз пояснив мету воєнного стану в Україні.

Воєнний стан у десяти регіонах України є відповіддю на агресивні дії Росії та не несе загрози для прав і свобод українців. Про це заявив президент Петро Порошенко.

"Ще раз хочу наголосити – це упереджувальний крок, який жодним чином не спрямований на згортання конституційних прав і свобод громадян", - заявив він. Глава держави додав, що воєнний стан покликаний "розширити можливості всього сектора оборони і безпеки, але в першу чергу Збройних сил України, для відсічі збройної агресії проти України з боку Російської Федерації".

ВідеоВ регіонах, де запроваджено воєнний стан, розпочались збори оперативного резерву першої черги

Найближчі дні резервістів скликатимуть до навчальних центрів для проведення тактичних навчань. В штабі кажуть, що збори триватимуть не довше 20 днів, і усі мобілізовані встигнуть повернутись ще до католицького Різдва. 

В регіонах, де запроваджено воєнний стан, розпочались збори оперативного резерву першої черги

"Я хотів звернутися до вас, щоб ми зараз найякісніше і найефективніше використали усі можливості, які дає воєнний стан Збройним силам України та органам влади для подальшого нарощування бойових спроможностей війська та посилення обороноздатності нашої держави", - наголосив Порошенко на урочистостях з нагоди річниці заснування ЗСУ. При цьому верховний головнокомандувач підкреслив, що за час воєнного стану планується посилити протиповітряну оборону держави, скоротити терміни бойового злагодження бойових бригад, провести передислокацію відповідних підрозділів для посилення оборони кордону та провести військові навчання й навчальні збори з резервом першої черги.

Фотогалерея Резервісти йдуть до війська (4 фото)

"Це дуже важливо зараз. Нам треба і порох сухим тримати, і зброю напоготові в умовах різкого зростання ризику наземної широкомасштабної воєнної агресії. Ми озброєні інформацією, яку надає нам розвідка, і більше не дамо себе захопити зненацька", - підсумував Порошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції