"Ми голосували за одного Порошенка, а обрали іншого": Зеленський виступив зі вступним словом на дебатах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, існує два президенти, які діють кардинально по-різному.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що 2014 року українці голосували за одного Порошенка, а обрали зовсім іншого.

Про це він повідомив під час вступного слова на дебатах на НСК "Олімпійський".

"Ми з вами голосували за одного Порошенка, а обрали іншого. Це правда. Бо існує два Порошенка. Перший – прекрасний оратор, спеціаліст, фінансист, економіст, у всьому знається. Він зазвичай з’являється тоді, коли є камери. Але коли камери вимикаються з’являється інший Петро другий", - заявив Зеленський.

За його словами, один Порошенко протистоїть Путіну, а інший співпрацює з його кумом Віктором Медведчуком, один обіцяє не підвищувати комунальні тарифи, а інший започатковує схему "Роттердам+", один відкриває школи, а інший відкриває чергові магазини Roshen.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції