Ми маємо консультаційну підтримку ЄС у проведенні реформ - Порошенко

Ми маємо консультаційну підтримку ЄС у проведенні реформ - Порошенко

Співрозмовники також обговорили підготовку до донорської конференції для України / Фото: УНІАН

Петро Порошенко подякував ЄС та Італії за підтримку.

Президент Петро Порошенко зустрівся з президентом політичної групи в Європейському парламенті "Прогресивний альянс соціалістів і демократів" Джанні Піттеллою. Нагадаємо, що раніше Порошенко і Меркель обговорили ситуацію на Донбасі і особливу роль посла ОБСЄ

Про це ТСН повідомили у прес-службі глави держави.

Петро Порошенко подякував за підтримку України політичною групою "Прогресивний альянс соціалістів і демократів", в тому числі відзначив важливу роль президента Європарламенту Мартіна Шульца у синхронній ратифікації Верховною Радою і Європарламентом угоди про асоціацію 16 вересня. Президент зазначив, що вибори до Верховної Ради дозволили сформувати проєвропейську коаліцію з конституційною більшістю, що дасть можливість прискорити реформування країни.

"Важливо, що ми маємо консультаційну підтримку ЄС в проведенні реформ", – сказав президент. Петро Порошенко подякував ЄС та Італії за підтримку України заради збереження миру і стабільності в світі.

Джанні Піттелла високо оцінив дії президента Порошенка з реформування країни та підкреслив важливість втілення реформ, в тому числі економічних, децентралізації влади і ефективної боротьби з корупцією. Євродепутат наголосив на підтримці України. Джанні Піттелла також заявив про готовність підтримати більш рішучі дії з боку ЄС, якщо участь сторін мирного врегулювання не буде конструктивною.

В грудні рада ЄС розгляне це питання, повідомив він.

Співрозмовники також обговорили підготовку до донорської конференції для України.

Нагадаємо, що раніше Петро Порошенко запевнив, що в Україні не буде федералізації.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація