"Ми не наївні діти": Яременко пояснив дії України в Мінську бажанням зустрічі з Путіним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутат закликав використати шанс на діалог, якщо вже він існує.

Питання майбутнього миру на Донбасі не може знайти своєї відповіді без участі головного ініціатора розв’язання війни – президента РФ Володимира Путіна. Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив голова комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко.

"Розведення – це не виведення військ. Ми не наївні діти, ми читали всі тексти мінських домовленостей, ми все прекрасно знаємо і розуміємо, що відбувається", - зауважив він. "Нам п’ять років та сторона розказує: говоріть з "ЛНР", "ДНР", ведіть із ними переговори. Ми не наївні. Ми розуміємо, що винен у тому, що відбувається, і може зупинити це – тільки Путін. І ми хочемо переговорів з ним", - додав нардеп.

Він назвав підписання так званої формули Штайнмаєра та готовність до розведення військ на окремих ділянках маленькими кроками, покликаними наблизити головну ціль. "І оці маленькі кроки – це для нас показник: він готовий іти далі? Це маленькі лакмусові папірці. За кожним цим кроком ми переконуємося: ми можемо наступний зробити чи ні? Ось і все", - пояснив парламентар. "Ми не кидаємося у воду, не перевіривши глибину. Ми ідемо маленькими кроками вперед, які дозволяють нам зупинитися в будь-яку секунду", - запевнив політик.

Яременко також висловив переконання, що Путін не прагнутиме добра для України. "Я вам гарантую: він не зміниться ні на грам. Але він раціональний політик. Він теж дбає про інтереси своєї держави. Він бачить, що санкції міжнародні йому коштують дуже дорого. Він не може розвивати свою країну. Якби в нього не було мотивів говорити про повернення Донбасу – він би і не говорив. І те, що він пішов на цю розмову – давайте використаємо зараз, подивимося", - запропонував він.

Як повідомлялося, раніше Яременко критично відгукнувся щодо вимог представників окремих парламентських фракцій до президента у зв’язку з поясненнями підписання "формули Штайнмаєра". "Я не іронізую, а справді не розумію суті вимог колег. Адже керівники усіх фракцій отримали вичерпні пояснення президента щодо "формули Штайнмаєра" і, як виглядало з заяв більшості з них, сприйняли їх. Але, схоже, не змогли переконати свої фракції. Буває", - зауважив парламентар.

Відео "Зрада скасовується" Зеленський пояснив, чому не бачить загроз у "формулі Штайнмаєра"

Володимир Зеленський записав відео, на якому пояснив, чому не бачить загроз у "формулі Штайнмаєра". І перерахував усі умови, за яких можуть бути проведені виборі на Донбасі. Головна умова - цілковита деокупація територій.  

"Зрада скасовується" Зеленський пояснив, чому не бачить загроз у "формулі Штайнмаєра"

Залиште свій коментар

Вибір редакції