Гончарук анонсував зміни у правилах засідань уряду

Дата публікації
Перегляди
5524
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гончарук анонсував зміни у правилах засідань уряду

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Спілкуватися з пресою міністри будуть після засідань

Новообраний прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що засідання уряду мають намір переформатувати таким чином, що вони стануть частково закритими. Засідання будуть організовуватися так, щоб доносити громадянам найважливішу інформацію про суть ухвалених урядом рішень.

Про це Олексій Гончарук сказав під час брифінгу в понеділок, 2 вересня.

За його словами, новообрані нардепи домовилися, що вони відмовляться від "показухи і називатимуть речі своїми іменами". Гончарук запевнив, що те, що має бути відкрито, таким і буде. Це, зокрема, публічні дані, території, доступ у будівлі. Наразі вирішується питання, яким чином зробити відкритим доступ на територію.

"Але ця відкритість не повинна бути тотальною. Це також вирішимо. Тому ми переформатуємо засідання уряду для того, щоб це не було показухою, шоу за склом. Воно буде переформатоване таким чином, щоб доносити суспільству найважливішу інформацію про суть рішень, які ухвалюється урядом в інтересах сусільства. А не для того, щоб показати хорошу картинку. Ми не про процес, ми про результат", - заявив прем'єр-міністр.

Разом з тим, Гончарук заявив, що засідання уряду не має перетворюватися на шоу. Тому спілкуватися з пресою міністри будуть після засідань. Вони окремо виходитимуть до представників ЗМІ, аби повідомляти про результати роботи уряду.

"Ми спочатку працюватимемо з міністрами в нормальному режимі, але після засідань вони будуть окремо виходити до журналістів, щоб повідомити про те, які рішення було ухвалено і чому", - додав прем'єр-міністр.

 Нагадаємо, під час брифінгу 2 вересня Олесій Гончарук повідомив, що від жовтня органам держвлади України заборонять паперовий документообіг. За його словами, поставлене завдання про перехід на електронну документацію – дуже складне, але реальне для виконання.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
5524
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація