Кличко відповів на підтримку "Європейської Солідарності" на виборах мера

Кличко відповів на підтримку "Європейської Солідарності" на виборах мера

Віталій Кличко удруге відмовив "Європейській Солідарності".

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що партія "УДАР" самостійно братиме участь у майбутніх місцевих виборах. Він не припускає об'єднання з іншими політсилами, зокрема й "Європейською Солідарністю".

Про це чииний міський голова написав в Telegram.

Кличко повідомив, що лише сьогодні дізнався про підтримку його кандидатури на посаду мера Києва політсилами, зокрема "ЄС". Він наголосив, що чимало партій хочуть "щоб Віталій Кличко був їхнім мером", але будь-яке об’єднання, за його словами, можливе лише навколо інтересів киян.

"Я ж знову чітко скажу всім: я є і буду мером тільки киян! І завжди був відповідальним тільки перед киянами. Бо саме вони довірили мені втілювати зміни в Києві, обравши мером столиці. Я вдячний за підтримку кожному мешканцю нашого міста. "УДАР" іде на вибори самостійно. Ми не торгуємось!", — зазначив він.

Нагадаємо, 16 вересня стало відомо, що Марина Порошенко, дружина п'ятого президента України Петра Порошенка, на майбутніх місцевих виборах до Київської міської ради очолить список партії "Європейська Солідарність".

Втім, згодом голова столичної організації "ЄС" Володимир Прокопів заявив, що партія підтримає на виборах мера Києва нинішнього міського голову Віталія Кличка.

Зазначимо, що раніше партія "Європейська Солідарність" вже заявляла, що готова висунути чинного мера Києва Віталія Кличка кандидатом на майбутніх виборах київського міського голови. У політсилі хотіли бачити Кличка на чолі списку партії на цих виборах. Утім, чинний мер Києва Віталій Кличко відмовився від пропозиції. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів