Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми не знаємо правди": Денісова заявила, що Сенцова можуть примусово годувати невідомою речовиною

Вона звинуватила Росію у приховуванні правди про стан здоров'я українських політв’язнів.

Уповноважена України з прав людини Людмила Денісова заявила, що Росія приховує справжній стан здоров'я утримуваних українців.

Про це вона сказала під час прес-конференції у Москві.

Також вона звинуватила РФ у порушенні міжнародної конвенції з прав людини і власного законодавства, оскільки та блокує доступ українських омбудсмена і консулів до політв'язнів. "Я констатую, що Російська Федерація приховує справжній стан здоров'я утримуваних українців", - заявила Денісова.

Вона зазначила, що до жодного з утримуваних у Росії українських політв'язнів немає доступу з боку незалежних гуманітарних організацій і Міжнародного комітету Червоного Хреста.

"Ми не знаємо правди про їхнє здоров'я. Суперечливі заяви про стан здоров'я Олега Сенцова змушують думати, що його можуть примусово годувати. Давати суміш, яка складається з невідомих речовин. Ми не знаємо впливу цієї суміші на здоров'я і психіку", - наголосила омбудсмен.

Раніше омбудсмен РФ Тетяна Москалькова заявила, що стан українського режисера Олега Сенцова, який утримується в російській колонії, загалом задовільний. "Сенцов у хорошій емоційній формі, він ходить, цікавиться тим, що відбувається в світі, дивиться телевізор, новини і футбол, пише сценарій для фільму". Своєю чергою, Денісова наголосила, що не вірить жодним заявам Москалькової.

ВідеоЄвропейські парламентарі закликали Кремль примусово не годувати українських політв'язнів

В ухваленій резолюції ПАРЄ вимагає не застосовувати проти затриманих тортури, допустити до них медиків і дозволити омбудсмену відвідати бранців. Парламентарії закликали Кремль не годувати примусово Олега Сенцова та інших голодуючих бранців. А також не нав'язувати українцям російське громадянство. 

Європейські парламентарі закликали Кремль примусово не годувати українських політв'язнів

Залиште свій коментар

Вибір редакції