Ми підемо шляхом трансформації: голова комітету Ради із зовнішньої політики розповів про долю Мінських домовленостей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У "Слузі народу" запевняють, що відмовитись від цих угод Україна не може.

Голова комітету із зовнішньої політики Богдан Яременко заявив, що Мінські домовленості потрібно трансформувати та змінити способи їх виконання.

Про це він розповів в інтерв’ю ТСН.ua.

"Вони нікуди не зникнуть, від них неможливо відмовитись. Хоча всі заявляють, що їх потрібно виконувати, особливо на цьому наполягає Російська Федерація, але навіть у своїх наполяганнях виконувати Мінські домовленості, але відвести в трьох місцях і забезпечити відведення, погодити "формулу Штайнмаєра" - це уже перегляд домовленостей, в них цього немає. Я думаю, що ми підемо шляхом трансформації - на якихось етапах докорінно змінити трактування і розуміння способу виконання Мінських домовленостей", - зазначив Яременко.

Водночас, він назвав ці угоди "ганебними" та підкреслив, що "миру вони не принесли".

"Але, майже напевно, мені здається, Україна в середньостроковій перспективі не матиме можливість відкинути Мінські домовленості, хоча з моєї точки зору це домовленості, які є частковою капітуляцією нашої держави. Це ганебні домовленості, вони не принесли нам мир. Але відмовитись від них ми не можемо", - пояснив депутат.

Повну версію інтерв’ю із Богданом Яременком читайте невдовзі на ТСН.ua.

Нагадаємо, у липні президент Росії Володимир Путін заявив, що країни-члени ЄС не повинні покладати всю відповідальність за виконання Мінських угод лише на РФ.

Відео ТКГ у Мінську говоритиме про режим припинення вогню і про відновлення мосту в Станиці Луганській

Адже домовленостей, яких досягли на останній зустрічі місяць тому, так і не вдалося реалізувати. Бойовики та російська сторона зірвали синхронний демонтаж переправи у Станиці Луганській.  

ТКГ у Мінську говоритиме про режим припинення вогню і про відновлення мосту в Станиці Луганській

Залиште свій коментар

Вибір редакції