Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми повинні бути насторожі". Лукашенко прокоментував спробу прориву білоруського кордону

Українські прикордонники запевнили, що затриманий у Білорусі позашляховик мав не українські номери.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, коментуючи спробу прориву автомобіля зі зброєю на кордоні з Україною, заявив, що зловмисники намагаються дестабілізувати ситуацію у країні.

Про це він сказав під час заслуховування доповіді задуму спільного стратегічного навчання збройних сил Білорусі і Росії "Захід-2017" у Мінську, пише "Інтерфакс-Україна".

"На державному кордоні періодично припиняються факти протиправних дій. Це, зокрема, спроби провезення зброї та інших небезпечних предметів і матеріалів. І сьогоднішня подія на державному кордоні, в цьому випадку білорусько-українському, коли довелося застосовувати зброю...", - зазначив він, розповівши також про ще два випадки порушення правил перетину кордону.

Лукашенко попросив доповісти йому особисто за підсумками розслідування усіх інцидентів.

"Це все свідчить про те, що розслаблятися нам ніяк не пристало. Ми повинні бути насторожі і в жодному разі не дати приводу дестабілізувати ситуацію в нашій країні", - сказав білоруський президент.

Своєю чергою офіційний представник Державної прикордонної служби України Олег Слободян запевнив, що на джипі, який проривався через кордон, були білоруські номери, до того ж він не перетинав український кордон ні на в'їзд, ні на виїзд.

"Ми допомагаємо білоруським колегам встановити, яким чином і звідки міг цей автомобіль заїхати, і чи дійсно він заїжджав з території України, і хто був за кермом цього автомобіля", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше білоруські прикордонники повідомили, що вночі автомобіль з озброєними людьми намагався прорватися з боку України на територію Білорусі. Правоохоронцям вдалося затримати джип, лише застосувавши зброю. Затримані двоє людей, ще одного розшукують.

Залиште свій коментар

Вибір редакції