Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми розглядаємо Крим як частину України", - Йованович про політику США

Ніяких змін у цьому питання у Вашингтоні не передбачається.

Посол США в Україні Марі Йованович запевнила, що американська політика щодо Криму залишається незмінною - він є частиною України.

Про це вона сказала під час дискусії Київського безпекового форуму "Чого варто очікувати від саміту НАТО 2018 року?", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Американська політика щодо Криму є незмінною: ми розглядаємо Крим як частину України і ніяких змін не передбачається у цій політиці", – зазначила дипломат.

Йованович також нагадала, що США надають значний обсяг допомоги в різних питаннях, зокрема, у сфері безпеки.

ВідеоРозповідаємо про Надзвичайну і Повноважну посла США в Україні – Марі Йованович

Марі Йованович народилася у Канаді. Коли їй було три роки, з родиною переїхала до США. Закінчила Прінстонський університет та Національний університет оборони. Також Марі Йованович навчалася в російському інституті імені Пушкіна. Більше 22-х років працює в дипломатичній сфері. Шість разів отримувала Нагороду за найвищі досягнення в дипломатичній службі. Була Послом у Вірменії та Киргизії. Також працювала в Посольствах США в Канаді, Великій Британії, Сомалі та Росії. З 2016 року Марі Йованович обіймає посаду Надзвичайного і Повноважного Посла в Україні. 

Розповідаємо про Надзвичайну і Повноважну посла США в Україні – Марі Йованович

ВідеоЗ наближенням виборів Україні час тиснути з реформами – Йованович

Посол США в Україні Марі Йованович розповіла в інтерв'ю програмі "Право на владу", на чому має зосередитись українська влада на нинішньому етапі розвитку, а також чи можливий візит Трампа до України.

З наближенням виборів Україні час тиснути з реформами – Йованович

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції