"Ми втратили значення слова стосунки": Зеленський розповів про свої взаємини з Путіним

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ми втратили значення слова стосунки": Зеленський розповів про свої взаємини з Путіним

УНІАН

Зеленський каже, що говорити про стосунки між ним та Путіним занадто рано.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що говорити про стосунки між ним та президентом РФ Володимиром Путіним занадто рано, оскільки країни втратили значення слова "стосунки" після того, як держава-агресор анексувала Крим і окупувала Донбас. 

Про це сказав президент України під час спільного брифінгу з федеральним президентом Австрії Александром Ван дер Белленом.

Разом із тим, Зеленський уточнив, що обмін полоненими та припинення вогню на Донбасі свідчить про результат початку діалогу з президентом РФ Володимиром Путіним. 

"У вашому запитанні прозвучало таке: "Які стосунки?". Ви знаєте, на жаль, ми втратили це слово і втратили значення цього слова між нашими країнами після того, як Росія анексувала незаконно Крим і почалася війна на Сході України. У нас раніше, це не секрет, були прекрасні відносини. А сьогодні 14 тисяч загиблих, а сьогодні немає двох територій нашої незалежної країни. Тому я поки не знайшов ті слова, що між нами. Але хочу сказати відверто, ми почали говорити, що призвело до режиму "тиші". Так, це складніше, аніж ми думали, але він є. І ми змогли повернути 140 полонених додому. Я вважаю, що це і є початок діалогу", - зазначив президент України.

Водночас, зі слів президента, що стосується стосунків між ним і президентом РФ "про це дуже дуже рано говорити".

Крім того, свою підтримку Україні висловив і президент Австрії. Александр Ван дер Беллен сказав, що його країна поділяє позицію ЄС щодо впровадження санкції проти РФ за незаконну анексію Криму і окупацію Донбасу.

"Ви знаєте, що Австрія багато років підтримує і надалі буде підтримувати санкції ЄС проти Росії у зв'язку з анексією Криму і війною на сході України. Водночас Австрія завжди прагне до політики діалогу", - висловився австрійський лідер.

Нагадаємо, на цьому ж брифінгу президент України Володимир Зеленський висловив сподівання на нову зустріч політичних радників очільників "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) протягом 10 днів. За його словами, після неї вже повинна відбутися зустріч лідерів "нормандського формату".

Наступна публікація