"Ми вже розуміємо орієнтовні дати": в ОП прокоментували перенесення візиту Зеленського до США

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ми вже розуміємо орієнтовні дати": в ОП прокоментували перенесення візиту Зеленського до США

ТСН.ua

Водночас речник Зеленського не назвав орієнтовні дати візиту президента України до США.

Київ чекає на офіційне запрошення американської сторони. Так, в Офісі Зеленського прокоментували заяву тимчасового повіреного у справах США, заступника помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джорджа Кента про те, що візит президента України до США, швидше за все, відбудеться в серпні, а не в липні.

Про це "УНІАН" повідомив речник Зеленського Сергій Никифоров.

Він також зазначив, що в Офісі президента України працюють над змістовим наповненням візиту Володимира Зеленського до США.

"Запрошення ж іде від американської сторони, тому пан Джордж Кент точно знає краще. Ми вже розуміємо орієнтовні дати візиту. Тепер чекаємо офіційного запрошення від наших партнерів, а поки працюємо над його наповненням", - сказав Никифоров.

Нагадаємо, 7 червня Джо Байден і Володимир Зеленський провели телефонну розмову, під час якої американський президент запросив Зеленського цього літа відвідати США.

12 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що Зеленський відвідає Вашингтон для зустрічі з Байденом наприкінці липня. 14 червня Зеленський заявив, що під час запланованого візиту до США планує обговорити питання про надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО, підтримку у сфері економіки, а також безпекову ситуацію на Донбасі.

20 липня стало відомо, що тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент заявив, що президент України Володимир Зеленський та його американський колега зустрінуться цього літа трохи пізніше. Не в липні, а в серпні. Однак точна дата поки невідома.

Новини світу: про що домовилися Німеччина та США щодо "Північного потоку-2"

Новини світу: про що домовилися Німеччина та США щодо "Північного потоку-2"
Наступна публікація