Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ми зобов'язані дати кримським татарам право на самовизначення - Порошенко

Президент закликав внести відповідні зміни до Конституції.

Україна має внести зміни у 10 розділ Конституції України щодо надання права кримським татарам на самовизначення.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час прем'єрного показу документального фільму "Крим. Спротив", який висвітлює хроніку окупації українського півострова Російською Федерацією.

"Ми зобов'язані дати кримським татарам право на самовизначення в рамках єдиної української держави. Це те, що ми заборгували кримським татарам. Українська влада це мала зробити принаймні 20 років тому. І зараз ситуація була би абсолютно іншою", - сказав президент.

Порошенко також зазначив, що події 18 травня 1944 року, коли розпочалася депортація кримських татар, та лютого 2014 року, коли розпочалася окупація кримського півострову, об'єднує один організатор – Кремль, Москва.

Нагадаємо, Петро Порошенко раніше заявляв, що ініціює зміни до Конституції, які дозволять створити кримськотатарську автономію. Президент зазначив, що він підготує відповідні зміни в Конституцію, передасть їх у конституційну комісію, в якій будуть представники кримських татар. Після ретельного опрацювання і обговорення майбутньої автономії кримських татар законопроект про зміни до Конституції буде переданий у Верховну Раду. 

Відео Порошенко заявив про необхідність надати Криму статус національної автономії кримських татар

Залиште свій коментар

Вибір редакції