Миколаївського ґвалтівника виключили з "регіонів" за п'янство

Дата публікації
Перегляди
8754
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Миколаївського ґвалтівника виключили з "регіонів" за п'янство

Максим Присяжнюк приходив до офісу "Молодих регіонів" п'яним та нецензурно лаявся / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

У Партії регіонів підтвердили, що Присяжнюк, який обвинувачується у зґвалтуванні Оксани Макар, був членом "Молодих регіонів".

Один зі звинувачених у зґвалтуванні дівчини з Миколаєва Оксани Макар до 2010 року був членом "Молодих регіонів".

Про це заявив депутат від Партії регіонів, голова Всеукраїнського молодіжної громадської організації "Молоді регіони" Андрій Пінчук у своєму блозі.

"Максим Присяжнюк, який обвинувачується в жорстокому зґвалтуванні Оксани Макар, не є членом "Молодих регіонів" з лютого 2010 року", - сказав він.

Як пояснив Пінчук, рішення про виключення Присяжнюка ухвалено правлінням Миколаївської обласної організації "Молоді регіони" 24 лютого 2010 року через грубі порушення статуту організації.

Ще раніше, 22 грудня 2009 року, Максиму Присяжнюку було оголошено догану.

"Мушу заявити, що в нашій організації не місце молодим людям з девіантною поведінкою, які дозволяють собі з'являтися на офіційних заходах та в офісі "Молодих регіонів" у стані алкогольного сп'яніння, нецензурно висловлюватись на адресу своїх колег та людей похилого віку тощо", - зазначив Пінчук.

Він додав, що Присяжнюк має понести відповідальність за свої дії по всій строгості закону, незалежно від того, був він членом "Молодих регіонів" чи ні.

Як відомо, 10 березня в Миколаєві троє молодих чоловіків заманили в квартиру 18-річну дівчину, гвалтували її, а потім намагалися спалити живцем. 14 березня учасники злочину були арештовані.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8754
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація