"Мікрофон не для сольного виступу": Мосейчук заявила про відмову Вакарчука прийти на "Право на владу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зі слів ведучої, політик відмовився від ефіру за лічені години до початку програми.

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук скасував свою участь у програмі "Право на владу" на телеканалі "1+1" за кілька годин до початку політичного ток-шоу. Про це на самому початку програми заявила ведуча Наталія Мосейчук.

Ведуча «Право на владу» розповіла, як політики «викручують руки».

Ведуча «Право на владу» розповіла, як політики «викручують руки». Ведуча політичного ток-шоу на каналі «1+1» Наталія Мосейчук пояснила, що лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук відмовився брати участь в ефірі 21 листопада, коли не домігся, щоби його вимогу виконали. Про що саме йдеться, дивіться у відео.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 21 листопада 2019 р.

Вона представила гостей студії, а потім розповіла про те, чому одне з крісел залишилося порожнім. "Іще у нас мав бути тут Святослав Вакарчук, але годині о шостій він відмовився приходити, тому що не зміг домовитися про центральний мікрофон", - заявила Мосейчук.

Ведуча звернулася до присутніх політиків і майбутніх гостей ефірів із попередженням про неприпустимість вимог щодо організації виступів у програмі. "Я зробила постріл по ногах минулого разу щодо центральних мікрофонів і щодо того, як політики їх вимагають собі. Просто викручуються руки своїм прессекретарям – мовляв, домовляйтеся, щоб ми були вище по часу, щоб ми були першими, ми не будемо після дванадцятої… Ви не будете після дванадцятої? Вас теж тут не буде", - заявила вона.

"Тому що центральні стійка мікрофону – це не для сольного виступу", - додала Мосейчук.

Відео Скандальний зрив Наталії Мосейчук у прямому ефірі

Наразі Наталія Мосейчук знаходиться в епіцентрі політичних подій. У жінки, як у ведучої політичної програми, величезний стрес через навантаження на роботі та нинішні вибори. Наприклад, нещодавно телеведуча зірвалася просто в прямому ефірі. Катерина Осадча, користуючись нагодою, запитала, як Наталія Мосейчук рятується від стресу. Виявляється, телеведуча знімає стрес від напруженої роботи на кухні та присадибній ділянці. Що насправді вивело телеведучу з себе – дивіться в сюжеті.

Скандальний зрив Наталії Мосейчук у прямому ефірі

Залиште свій коментар

Вибір редакції