Міліція відпустила всіх затриманих активістів біля Ради, мітингувальники розійшлися по домівках

Міліція відпустила всіх затриманих активістів біля Ради, мітингувальники розійшлися по домівках

Під ВР сталася сутичка між активістами та правоохоронцями

Біля будівлі парламенту на Грушевського знову спокійно.

Активісти під Верховною Радою очікували ухвалення закону про люстрацію з самого ранку. В перерві між ранковим і вечірнім засіданням парламенту до будівлі на Грушевського автомайданівці принесли автомобільні покришки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли ж протягом кількох годин засідання депутати все ніяк не могли перейти до ухвалення закону – терпець людям назовні урвався. Найрадикальніші представники Автомайдану та "Правого сектора" перекрили рух вулицею Грушевського та на розі Шовковичної підпалили гуму.

Коли ж депутати нарешті ухвалили закон про люстрацію – люди на вулиці раділи, як діти. На хвилі переможного настрою мітингувальники заспівали Гімн України.

І коли нарешті присутнім здалося, що можна зітхнути з полегшенням, частина людей раптом рушила до іншої частини Верховної Ради. З'ясувалося, що активісти прагнули перехопити депутатів від Партії регіонів, які начебто виходили з парламенту, аби помститися їм за зволікання з ухваленням закону та інші кривди.

Парламент ухвалив довгоочікуваний закон про люстрацію

Парламент  ухвалив довгоочікуваний закон про люстрацію

Жертвою молодих мітингувальників став паркан біля ВР. Його представники "Правого сектору" та ультрас київського "Динамо" повалили.

Відбулася сутичка з правоохоронцями. Кількох активістів було затримано. Прорив до депутатів, якщо такий дійсно готувався, було попереджено міліцією.

Лідери активістів попросили всіх заспокоїтися та почекати переговорів із правоохоронцями. Вже через 10-15 хвилин усіх затриманих відпустили. Ті вже повідомили, що не тримають зла на міліціонерів, котрі їх затримували.

"Били? Порівняно з тим, що було декілька років тому – легкий масаж тіла", - пожартував один із учасників подій.

За його словами, правоохоронці відпустили його після роз'яснень, що активісти виборюють права таких точно нацгвардійців, котрі перебувають у зоні АТО разом із добровольцями-патріотами.

Після інциденту кордони правоохоронців довкола ВР було знято. Комунальники розпочали прибирання залишків гуми, а вулицею Грушевського знову їздять автомобілі.

Водночас у міліції стверджують, що під Радою постраждало двоє цивільних і один нацгвардієць.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Люстрація від Зеленського
Наступна публікація