Мільйони гривень від університету в США та президентство у Київській школі економіки: декларація нового міністра економіки Милованова

Дата публікації
Мільйони гривень від університету в США та президентство у Київській школі економіки: декларація нового міністра економіки Милованова

ТСН.ua

Він має орендовану квартиру в США.

Новопризначений міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов задекларував за минулий рік мільйони гривень доходів, а також засновництво двох відомих організацій – Київської школи економіки та VoxUkraine.

Про це йдеться у його декларації за 2018 рік.

Милованов задекларував три квартири – дві з них у Києві спільною власністю з батьком (по 43 та 70 кв.м.), а також орендована квартира у США площею 30 кв.м. Також новопризначений міністр економіки має три транспортні засоби – Volvo C30 (2009), Chevrolet Aveo (2007), а також човен марки "Крим" 1978 року випуску.

За минулий рік Милованов задекларував мільйони гривень доходів. Найбільше з них – 4,3 мільйона від Піттсбурзького університету в США. Також він отримав 1,3 мільйона гривень як винагороду члена Ради НБУ. Окрім цього, Милованов отримав по мільйону гривень від овердрафту та від Київського економічного інституту. Новопризначений міністр задекларував у власності і низку цінних паперів, переважна більшість з яких у США.

Милованов має понад 400 тисяч гривень та майже 25 тисяч доларів на банківських рахунках. Окремо він також зазначив отримані позики та сплачені майже 100 тисяч доларів кредитів банкам США. Окремо новопризначений міністр вказав величезну кількість благодійних внесків, серед яких найбільше коштів було перераховано Київській школі економіки, де Милованов є почесним президентом. Також він є одним із засновником ГО VoxUkraine.

Нагадаємо, що 29 серпня на засіданні Верховної Ради 9 скликання було призначено новий уряд, який очолив Олексій Гончарук. Після чого Кабмін одразу вирушив на перше засідання. Детальніше про новообраних міністрів читайте в матеріалі ТСН.ua.

Наступна публікація