Мільйонні витрати на авіаквитки Шуфрича і таємні доходи Тимошенко: політики внесли зміни до своїх декларацій

Дата публікації
Перегляди
3506
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мільйонні витрати на авіаквитки Шуфрича і таємні доходи Тимошенко: політики внесли зміни до своїх декларацій

Фото: УНІАН

Тимошенко каже, що отримала компенсацію від резидента США.

Мільйони на авіаквитки та утаємничені доходи: українські топ-політики записали до декларацій зміни своїх статків. Деякі пункти викликають чимале зацікавлення, йдеться у Сніданку з 1+1. 

Особливо збитковим карантинний квітень виявився для нардепа від ОПЗЖ Нестора Шуфрича. Лише на перельоти депутат витратив майже 4,5 млн гривень. Шуфричу довелося витратитись на приватні літаки, поки регулярні рейси скасовані. Утім, це не всі витрати народного обранця. У тому ж квітні він оплатив семестр навчання сину Івану. Третій триместр здобуття знань Шуфрича-молодшого обійшовся в 211 тисяч гривень. 

Натомість колега депутата Юлія Тимошенко цього місяця не лише не витрачалася, а заробила. Очільниця фракції "Батьківщина" отримала на свій рахунок майже 150 млн грн. У декларації Юлія Володимирівна написала, що це компенсація шкоди політичних репресій упродовж 2011- 2014 років. 

Перерахувала ж гроші чомусь американська компанія. Чи американці репресували Тимошенко майже десять років тому, в своєму Facebook вона не написала, а лише розповіла, що гроші виділили "на стадії досудового врегулювання". Інших подробиць не буде через законодавче регулювання у США щодо юридичних обмежень у справі.

Подробиці на кшталт суті самої справи та її фігурантів Тимошенко теж вирішила пропустити. Як і момент, що торік гроші від цієї ж компанії отримував її колега по партії Сергій Власенко - понад 130 мільйонів. 

Мільйони на авіаквитки та приховані доходи: нардепи доповнили свої декларації

Мільйони на авіаквитки та приховані доходи: нардепи доповнили свої декларації

Президент Зеленський зміни до декларації не вносив ще від початку року. Втім з’явились новини й про його статки. У Держуправлінні справами показали зарплатну відомість глави держави. За перший рік президентства Зеленський заробив 320 тисяч гривень, з яких 62 тисячі пішли на податки.  На руки Володимиру Олександровичу видавали по 22,5 тис. грн щомісяця. Премії ж першій особі не виписували. Законом не передбачено, а також посадовці  домовилися не мати додаткових виплат на час карантину.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3506
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація