Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мін'юст зайнявся поверненням засудженого в РФ українця Вигівського

Російська судова система визнала винним у "шпигунстві".

Міністерство юстиції ухвалило рішення про прийняття засудженого російським судом Валентина Вигівського в Україну для подальшого відбування покарання на підставі Конвенції про передачу засуджених осіб 1983 року.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відповідні документи було відправлено до Дарницького районного суду міста Києва з клопотанням про приведення вироку суду Російської Федерації, яким засуджено Валентина Вигівського, у відповідність із законодавством України.

"Після отримання копії ухвали суду Мін'юст направить до РФ інформацію про прийняте рішення разом із копією ухвали суду. За цим, при наявності згоди всіх сторін, має відбутися передача ув'язненого", - йдеться в повідомленні.

4 квітня до Міністерства юстиції надійшло звернення Петра Вигівського з проханням вирішити питання про передачу з Російської Федерації в Україну його сина Валентина Вигівського, якого російська судова система визнала винним у "шпигунстві".

Раніше МЗС України висловило категоричний протест РФ через тривалі репресії, незаконні затримання, обшуки й арешти, а також тортури й жорстоке поводження з українцями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції