Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Минає п'ята річниця Євромайдану, що переріс у Революцію гідності

Закінчилось протистояння розстрілом євромайданівців та втечею тодішнього президента Януковича.

Сьогодні, 21 листопада, минає п'ята річниця Євромайдану, що переріс у Революцію гідності.

П'ять років тому тодішній прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна не підписуватиме угоду про асоціацію з Євросоюзом. Це вивело українців на мирний протест. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Уже наприкінці листопада "беркутівці" силою розігнали зібрання на Майдані Незалежності в Києві. Це викликало ще більше обурення у людей - тоді вже на мітинги прийшли сотні тисяч.

Згодом протистояння переросло в сутички. Силовики застосовували кийки, сльозогінний газ і зброю з гумовими кулями. Протестувальники палили шини і жбурляли в спецпризначенців бруківку. Закінчилось протистояння розстрілом євромайданівців та втечею тодішнього президента України Віктора Януковича з країни.

21 листопада нині на державному рівні - День гідності та свободи.

ВідеоНа Інститутській вшанують пам'ять загиблих героїв Небесної сотні

Саме сьогодні, 5 років тому, колишній прем'єр Азаров заявив, що Україна не підписуватиме угоду про асоціацію з Євросоюзом. Це вивело українців на мирний протест. Вже наприкінці листопада беркутівці силою розігнали зібрання на Майдані Незалежності. Це викликало ще більше обурення у людей, тоді вже на мітинги прийшли сотні тисяч. 

На Інститутській вшанують пам'ять загиблих героїв Небесної сотні

 

Вибір редакції