Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінекономіки вже звільнило 47 керівників держкомпаній та високопосадовців - Милованов

Всі підприємства продовжують працювати в штатному режимі.

Протягом осені, відколи працює новий уряд, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства звільнило 47 керівників держпідприємств та держслужбовців категорії А.

Про це повідомив міністр Тимофій Милованов.

"На всі позиції відповідно до законодавства призначається виконувач обов'язків та оголошується конкурс. Рішення про звільнення ухвалюються колегіально, всіми заступниками та мною. Ми розглядаємо кожний випадок окремо та голосуємо. У нас є чіткі критерії: фінансові результати, виконання КПІ та завдань, репутація (особливо в царині корупції), командність роботи. Всі підприємства продовжують працювати в штатному режимі", - написав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у Facebook.

Перезавантаження влади. На сьогодні, міністерство економіки звільнило 47 керівників держпідприємств та держслужбовців...

Опубліковано Тимофеєм Миловановим Неділя, 17 листопада 2019 р.

Раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук анонсував звільнення керівництва "Укрзалізниці" через "дику корупцію". За словами глави уряду, менеджмент зловживає своїм положенням у компанії.

Відео Спрощене звільнення та довша відпустка: чиновники ініціювали зміни до Трудового кодексу

Парламент та уряд ініціювали зміни Трудового кодексу України. Конкретного та остаточного тексту поки не представили, але вже зробили гучні заяви, зокрема про полегшену процедуру звільнення працівника, нові соціальні гарантії, доцільність трудової книжки та багато іншого.  

Спрощене звільнення та довша відпустка: чиновники ініціювали зміни до Трудового кодексу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції