Міністерка оборони Німеччини заявила, що Росія гібридними атаками тисне на ЄС

Дата публікації
Перегляди
1730
Міністерка оборони Німеччини заявила, що Росія гібридними атаками тисне на ЄС

Associated Press

За її словами, окрім України, росіяни здійснюють атаки й на Німеччину та Британію.

Росія через свої гібридні атаки і зневагу до територіального суверенітету усе більше тисне на європейські держави. Такі атаки країна-агресор здійснює і в Україні, і в Латвії, і в Німеччині.

Про це заявила міністерка оборони Німеччини Аннеґрет Крамп-Карренбауер під час промови на Мюнхенській безпековій конференції.

Крім того, очільниця Бундесверу зауважила, що бажає, аби Німеччина і Європа в цілому йшли своїм курсом та відстоювали власні інтереси.

"І тут не йдеться лише про системну конкуренцію між США і Китаєм або про відносини з Росією, яка гібридними атаками і зневагою до територіального суверенітету тисне на європейські держави - від України до Латвії, Литви та Естонії, здійснює напади у Великій Британії і у нас, у Німеччині", - висловилася Аннеґрет Крамп-Карренбауер.

Крамп-Карренбауер, яка нещодавно відмовилася балотуватися на посаду канцлерки ФРН, зазначила, що західним ідеалам нині кидають виклик не лише "ідеологічно", а й цілком конкретно. Як приклад навела незаконну анексію Криму, атаки ісламістського тероризму, війну в Сирії та розповсюдження ядерної зброї. І, на думку Крамп-Карренбауер, у цій ситуації Захід показує свою слабкість, коментує дії інших та нарікає. 

"Це не є завданням європейців. Ми повинні зробити щось конкретне заради нашої безпеки", - наголосила міністерка.

Нагадаємо, 4 грудня 2019 року на саміті НАТО в Лондоні визнали, що агресивні дії Росії й міжнародний тероризм залишаються серйозними і головними загрозами безпеці країн-членів Альянсу. При цьому у НАТО готові до співпраці з Росією.

Дискусії щодо Росії і тероризму: що обговорюють на конференції НАТО у Британії

Дискусії щодо Росії і тероризму: що обговорюють на конференції НАТО у Британії