Міністерка оборони Німеччини заявила, що Росія гібридними атаками тисне на ЄС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За її словами, окрім України, росіяни здійснюють атаки й на Німеччину та Британію.

Росія через свої гібридні атаки і зневагу до територіального суверенітету усе більше тисне на європейські держави. Такі атаки країна-агресор здійснює і в Україні, і в Латвії, і в Німеччині.

Про це заявила міністерка оборони Німеччини Аннеґрет Крамп-Карренбауер під час промови на Мюнхенській безпековій конференції.

Крім того, очільниця Бундесверу зауважила, що бажає, аби Німеччина і Європа в цілому йшли своїм курсом та відстоювали власні інтереси.

"І тут не йдеться лише про системну конкуренцію між США і Китаєм або про відносини з Росією, яка гібридними атаками і зневагою до територіального суверенітету тисне на європейські держави - від України до Латвії, Литви та Естонії, здійснює напади у Великій Британії і у нас, у Німеччині", - висловилася Аннеґрет Крамп-Карренбауер.

Крамп-Карренбауер, яка нещодавно відмовилася балотуватися на посаду канцлерки ФРН, зазначила, що західним ідеалам нині кидають виклик не лише "ідеологічно", а й цілком конкретно. Як приклад навела незаконну анексію Криму, атаки ісламістського тероризму, війну в Сирії та розповсюдження ядерної зброї. І, на думку Крамп-Карренбауер, у цій ситуації Захід показує свою слабкість, коментує дії інших та нарікає. 

"Це не є завданням європейців. Ми повинні зробити щось конкретне заради нашої безпеки", - наголосила міністерка.

Нагадаємо, 4 грудня 2019 року на саміті НАТО в Лондоні визнали, що агресивні дії Росії й міжнародний тероризм залишаються серйозними і головними загрозами безпеці країн-членів Альянсу. При цьому у НАТО готові до співпраці з Росією.

Відео Дискусії щодо Росії і тероризму: що обговорюють на конференції НАТО у Британії

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко на конференції НАТО у Британії пояснив, що боротьба з Росією є частиною боротьби з тероризмом. Так він прокоментував дискусію, яка точиться в Альянсі щодо визначення, хто є головним супротивником НАТО. Зустріч лідерів Альянсу, яка почалася у вівторок, приурочили до 70 річниці заснування.    

Дискусії щодо Росії і тероризму: що обговорюють на конференції НАТО у Британії

Залиште свій коментар

Вибір редакції