Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр агрополітики Кутовий зібрався у відставку

Чиновник опублікував відповідну заяву.

Міністр агрополітики та продовольства Тарас Кутовий зібрався у відставку.

Про це він повідомив у Facebook.

"Вибір міністра про відставку є абсолютно природнім процесом для будь-якої європейської країни та традиційною світовою практикою. Йду з посади з вдячністю за висловлену мені довіру всім аграріям, народним депутатам з коаліції та фракції БПП, членам аграрного комітету, президенту Петру Порошенку, прем'єру Володимиру Гройсману, групі "Удар" та особисто Віталію Кличку!", - написав він.

Він подякував прем'єру та колегам по уряду.

Міністр підкреслив, що вже добігає кінця 5 рік його роботи на політичній ниві. 

"Вважаю, що маю достатньо знань, енергії та сили зробити для України ще більше і найближчим часом планую зосередитись на питаннях залучення інвестицій в економіку України. Прошу колег по парламенту поставитися до заяви із розумінням і проголосувати її", - зазначив він.

Нагадаємо, 14 квітня 2016 року Кутовий був призначений на посаду міністра АПК. Від 2012 до 2014 року був першим заступником голови парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, від 2014 до 2016 року – голова цього ж комітету.

Депутат Верховної Ради сьомого та восьмого скликань, обраний по одномандатному виборчому округу №151 у Полтавській області.

Відео Хто з нових українських міністрів найбагатший

Залиште свій коментар

Вибір редакції