Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти дізналися, чим вигідний зв'язок нардепа Онищенка та міністра екології Шевченка

Шевченко виявився колишнім юристом близького до "вугільного короля" Ставицького.

Народний депутат України, колишній регіонал Олександр Онищенко міг стати лобістом призначення Ігоря Шевченка на посаду міністра екології та природних ресурсів.

Про це йдеться у розслідуванні програми "Гроші".

Журналісти програми виявили, що Онищенко має романтичні стосунки із олімпійською чемпіонкою Ганною Безсоновою. Спортсменка ніколи прямо не заявляла про стосунки із народним депутатом. Гімнастка завжди коротко підтверджує наявність коханого чоловіка у своєму житті, не називаючи імен. Проте, з власних джерел, журналісти дізналися, що цей чоловік – саме Олександр Онищенко.

Журналістське розслідування встановило, що у свій час Онищенко придбав Ганні дорогий "подарунок" - депутатський мандат для її брата Олександра. В кулуарах пліткують, що він коштував екс-регіоналу 7 мільйонів доларів. Та 26-ий номер у списку "Батьківщини" Олександр Безсонов до Верховної Ради так і не потрапив.

Джерела подейкують, щоб не втрачати вкладені гроші, Онищенко "домовився" про міністерське крісло для "своєї" людини. Цією людиною виявився маловідомий Ігор Шевченко. Знають лише, що він закінчив Гарвард та має власну юридичну контору "Астерс". Там політика не бачили вже рік.

При цьому прес-служба Онищенка відкидає зв'язок між мільйонером та Шевченком, називаючи будь-які звинувачення "лише плітками".

Втім, журналісти виявили, що "Астерс" довгий час була юридичним радником одіозного міністра вугільної промисловості та енергетики часів Януковича Едуарда Ставицького. Саме з ним мільйонер Онищенко мав свого часу дуже тісні зв'язки та реалізовував різноманітні корупційні схеми.

Таким чином, за відсутності Ставицького, Онищенко посадив у крісло міністра екології його юриста. Шевченко не знається на екології, але розуміється на законах, а головне на тому, як їх обійти. Сьогодні міністр має доступ до природніх надр і ліцензій. Саме це може дозволити "вугільному королю" Онищенку заробляти нові мільярди.

Відео Як природні ресурси України розкрадають через міністерство екології.

Нагадаємо, що нардеп Онищенко під час засідання Ради обговорював купівлю дорогого коня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції