Міністр екології запевняє, що не намагався вкрасти "кіотські" гроші

Сьогодні оголосили результати службового розслідування.

Керівництво та чиновників міністерства екології підозрюють у спробі вкрасти більше півмільярда гривень, повідомляє ТСН.16:45.

Це гроші з Кіотського протоколу, які мали би витратити на реалізацію проектів вуличного освітлення. Але тендер виграла маловідома донецька компанія, на рахунки якої мали би переказати 70% передоплати.

Результати службового розслідування оголосили сьогодні на засіданні Кабміну. За словами прем'єра, ініціаторами цієї оборудки, начебто, були чиновники мінекології, зокрема - виконувач обов'язків міністра Сергій Курикін. Яценюк наказав звільнити всіх причетних до спроби розкрадання, і відкрити кримінальне провадження.

"Якщо б ми оперативно не зреагували, то ці 550 млн грн пішли б на фіктивну фірму далі б перевили в готівку і були вкрадені з державного бюджету. Це навіть не "жульйо", це організоване злочинне угрупування, яке пов'язане з вищим керівництвом міністерства", - заявив прем'єр.

Сам Курикін усі звинувачення відкидає.

"Я не маю і не мав жодного відношення до спроб вкрасти ці гроші і звинувачення є безпідставними. Можливо в міністерстві було недостатньо налагоджено роботу з використання Кіотських грошей, але жодного наміру чинити щось подібне я не мав", - прокоментував міністр.

Влітку 2015 року звільнений зі скандалом міністр екології Ігор Шевченко розповів, що в Міністерстві діяло безліч корупційних схем. Великі гроші робилися на ліцензіях, дозволах та інших документах.

ВідеоКерівництво та чиновники міністерства екології підозрюються у спробі вкрасти 550 млн гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: