Міністр екології запевняє, що не намагався вкрасти "кіотські" гроші

Сьогодні оголосили результати службового розслідування.

Керівництво та чиновників міністерства екології підозрюють у спробі вкрасти більше півмільярда гривень, повідомляє ТСН.16:45.

Це гроші з Кіотського протоколу, які мали би витратити на реалізацію проектів вуличного освітлення. Але тендер виграла маловідома донецька компанія, на рахунки якої мали би переказати 70% передоплати.

Результати службового розслідування оголосили сьогодні на засіданні Кабміну. За словами прем'єра, ініціаторами цієї оборудки, начебто, були чиновники мінекології, зокрема - виконувач обов'язків міністра Сергій Курикін. Яценюк наказав звільнити всіх причетних до спроби розкрадання, і відкрити кримінальне провадження.

"Якщо б ми оперативно не зреагували, то ці 550 млн грн пішли б на фіктивну фірму далі б перевили в готівку і були вкрадені з державного бюджету. Це навіть не "жульйо", це організоване злочинне угрупування, яке пов'язане з вищим керівництвом міністерства", - заявив прем'єр.

Сам Курикін усі звинувачення відкидає.

"Я не маю і не мав жодного відношення до спроб вкрасти ці гроші і звинувачення є безпідставними. Можливо в міністерстві було недостатньо налагоджено роботу з використання Кіотських грошей, але жодного наміру чинити щось подібне я не мав", - прокоментував міністр.

Влітку 2015 року звільнений зі скандалом міністр екології Ігор Шевченко розповів, що в Міністерстві діяло безліч корупційних схем. Великі гроші робилися на ліцензіях, дозволах та інших документах.

Керівництво та чиновники міністерства екології підозрюються у спробі вкрасти 550 млн гривень

Ці гроші з Кіотського протоколу мали б витратити на реалізацію проектів вуличного освітлення. Проте тендер виграла фіктивна фірма. За скандалом зі спробою розтрати бюджетних грошей нібито стоїть в.о. міністра екології Сергій Курикін. Результати службового розслідування оголосили на засіданні Кабміну. За даними слідчої комісії, переможцем тендеру на закупівлю світлодіодних приладів стала маловідома донецька компанія, на рахунки якої мали б перерахувати 70% передплати. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: