Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр уряду Гройсмана заперечив наявність "вінницького лобі" у Кабміні

Очільник Мінсоцполітики запевнив, що в уряді Гройсмана немає регіональних відмінностей

Нещодавно призначений міністр соціальної політики Андрій Рева, який довгий час обіймав керівні посади у Вінниці, запевняє, що в уряді відсутнє "вінницьке лобі". Про це він заявив в ефірі ток-шоу "Право на владу"

"Вінницький" міністр відкинув будь-які порівняння із попереднім "донецьким" урядом, заявивши, що за часів попередників "ми 4 роки жили в "ДНР", яке намагалось поширитись на всю Україну".

"Що стосується тих, хто прибув з Вінниці, з інших регіонів - в уряді ми всі єдина команда і у нас немає регіональної відмінностей. Ми всі відчуваємо себе громадянами України, які працюють не на регіон, не якесь конкретне місто, не якусь конкретну особу", - заявив Рева, наголосивши, що "немає такого поняття як "вінницькі".

Відео Немає такого поняття, як «вінницькі» - Рева

Нагадаємо, прем'єр міністр Володимир Гройсман під час розподілу міністерських портфелів доклав максимальних зусиль, аби взяти у новий уряд перевірених та наближених чиновників. Зокрема, деякі із них були у його команді ще за часів головування у Вінниці, а інші приєдналися до Гройсмана вже у Верховній Раді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції