Міністр Криклій ініціював звільнення скандальної заступниці Клітіної

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очільник відомства вважав її частиною своєї команди.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій внесе подання на засіданні Уряду щодо звільнення своєї заступниці Олександри Клітіної.

Про це йдеться у відеозверненні урядовця. 

"Я ухвалюю рішення як міністр інфраструктури про внесення подання на звільнення заступниці міністра з питань європейської інтеграції Олександри Клітіної з посади", - заявив міністр.

Глава Міністерства звернувся до правоохоронних органів перевірити викладену інформацію в одному з Telegram-каналів про можливу корупцію в "Укрзалізниці", щодо діяльності проєктного офісу "Спільно" тощо. 

"Я мав за результатами повернення Олександри Клітіної із відрядження, в якому вона була із народними депутатами у Нідерландах, відверту розмову. Я озвучив свою позицію, що в мене є підстави для того, щоб вважати, що вона не зовсім нормально як член команди себе повела. Ще раз повторюсь – це жодним чином не стосується тих сексистських закидів, які були в інфопросторі, тому що це просто небезпечно, якщо ми будемо реагувати на такі речі. Тому я запропонував їй за власним бажанням піти з посади. Пані Клітіна дала зрозуміти, що вона хоче розпочинати власну політичну кар’єру, хоче скористатися цією ситуацією і власне той весь фон і хайп, який створений навколо цієї ситуації, буде його використовувати для того, щоб боротися за цю посаду", - повідомив Криклій. 

Міністр вважає, що його заступниця мала звернутися до правоохоронних органів у разі підозр у корупції. "Нагадую, якщо є зауваження до очільника Міністерства інфраструктури, тобто мене, то необхідно було зробити відповідні звернення до правоохоронних органів. Власне я не зовсім розумію, як можливо працювати в команді з таким міністром, до якого є зауваження. Тому заступник, логічно було б припустити, звільняється за власним бажанням, а не пробує через чатики з паном "Джокером" стати міністром", - заявив Криклій.

Нагадаємо, на опублікованому записі нібито розмови в одному з ресторанів Кривого Рогу між народними депутатами від провладної партії "Слуга народу" і керівником поліції Дніпропетровської області була озвучена інформація про те, що Олександра Клітіна потрапила на свою посаду "через ліжко", а не завдяки професіоналізму.

Згодом чиновниця спростувала цю інформацію і заявила, що "обожнює свою сім'ю". Це відбулося під час листування, яке було опубліковане у Telegram-каналі "Джокер". У цьому листуванні Клітіна негативно висловлюється щодо міністра та його заступників, а також фактично погодилась на фейкову пропозицію самій очолити Міністерство інфраструктури. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції