Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр Кутовий подав у відставку через земельну реформу і напружені відносини з прем'єром – ЗМІ

Гройсман відреагував на відставку міністра.

Міністр агрополітики та продовольства Тарас Кутовий подав у відставку через незгоду із урядовою земельною реформою.

Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на джерела у фракції "БПП" та Адміністрації президента.

Водночас співрозмовники видання у Кабміні зазначають, що у Кутового були напружені відносини з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, який нав'язав йому першого заступника Максима Мартинюка.

"Йому не дали жодних повноважень. Забрали "Укрспирт", "Укрліс". Знизу перший зам Мартинюк. Чоловік вирішив не бути клоуном і пішов", - зазначив співрозмовник в уряді. "Останньою краплею стало лісагентство та земля", - додало інше джерело в уряді.

Прем'єр Гройсман на своїй сторінці у Facebook повідомив, що йому шкода через рішення Кутового і подякував йому за роботу над розвитком і реформування аграрного сектору.

За словами голови уряду, нова кандидатура на посаду міністра аграрної політики буде запропонована після консультацій з коаліцією, "але стратегічна лінія на розвиток вітчизняного аграрного сектору буде однозначно продовжена".

Нагадаємо, 14 квітня 2016 року Кутовий був призначений на посаду міністра АПК. Від 2012 до 2014 року був першим заступником голови парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, від 2014 до 2016 року – голова цього ж комітету.

Депутат Верховної Ради сьомого та восьмого скликань, обраний по одномандатному виборчому округу №151 у Полтавській області.

Відео Хто з нових українських міністрів найбагатший

Залиште свій коментар

Вибір редакції