Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр оборони прокоментував поїздку Савченко на Донбас до бойовиків

За словами міністра, перемовини необхідно вести з керівництвом у Москві.

Міністр оборони України Степан Полторак назвав відвідування народним депутатом Надією Савченко тимчасово окупованих територій Донбасу її особистою справою.

При цьому зазначивши, що спілкуватися треба з тими, хто розпочав війну проти України, про це Полторак заявив сьогодні, 13 жовтня, передає УНІАН.

"Я думаю, що це особиста справа народного депутата… Я думаю, що для того, щоби вести перемовини (я не знаю, з ким там зустрічалася Надія в Донецьку, Луганську), але я знаю, що в Донецьку, Луганську немає тих, хто почав цю війну", – заявив міністр, маючи на увазі, що перемовини необхідно вести з керівництвом у Москві.

Нагадаємо, народний депутат України Надія Савченко, виступаючи в сесійній залі ПАРЄ, заявила, що нещодавно відвідала окуповані території та спілкувалася з людьми, які її ув'язнювали.

Також вона заявляє, що змогла поспілкуватися з представниками "Д/ЛНР" настільки детально, що відчула зміну їхніх настроїв.

Раніше журналіст із Донецька Олексій Мацука заявив, що Савченко намагалася потрапити до Донецька кілька тижнів тому "стежками" через Красногорівку для зустрічі із Захарченком. Савченко у відповідь спростувала його слова та заявила, що взагалі давно не була в зоні АТО.

Відео На побаченні з кремлівським в’язнем: яка насправді Надія Савченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції