Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Міністр внутрішніх справ не підпорядковується президенту". Аваков розповів про свої відносини з Порошенком

Він підкреслив, що намагається тримати баланс між гілками влади.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що у нього немає ворожнечі з президентом Петром Порошенком, однак він має з главою держави часті дискусії.

Про це він заявив в інтерв'ю Ліга. net.

"Немає у мене війни і з Порошенком, незважаючи на всі перипетії, які так люблять обговорювати в пресі. Я твердо стою на своїй позиції у різних принципових питаннях, і намагаюся тримати баланс між гілками влади. Я б міг, використовуючи вашу термінологію, «злити» посаду під президентську вертикаль. Але я не думаю, що це пішло б на користь суспільству. І я не така людина. І це багатьом не подобається. Можливо, президенту це теж не подобається. Але у мене немає з ним війни. У мене з ним часті дискусії і робочі відносини. Нагадаю лише, що міністр внутрішніх справ не є підлеглим президента", - сказав Аваков.

Глава МВС також додав, що часто спілкується з президентом у державних справах.

"Ми дуже часто спілкуємося з президентом Порошенком. Останній раз був позавчора (інтерв'ю відбулося в середу, 28 березня, - ред.). Це була розмова між президентом і главою МВС. Я член уряду, член РНБО. Тож обговорювали, звичайно, оперативну і політичну ситуацію в країні. Ми не вороги. Кожен виконує свою функцію. Я – функцію міністра, він – функцію президента. Останній раз ми обговорювали законопроект про зміну закону про громадянство. Там є серйозні зміни. І обговорювали проект закону про національну безпеку", - розповів Аваков.

Раніше ЗМІ писали про конфлікт між Порошенком і Аваковим через те, що мітингувальникам вдалося встановити намети під Радою восени минулого року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції