Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр юстиції погрожує звільненням, якщо зарплату не підвищать "хоча б до 80 тисяч"

Малюська пояснює, що грошей йому не вистачає на те, щоби утримувати родину.

Зарплата міністра юстиції не влаштовує своїми скромними розмірами Дениса Малюську, який зізнався в тому, що подумує про залишення посади в уряді. Про це посадовець заявив в інтерв'ю 24 каналу.

Він пояснив, що в попередні місяці його зарплата не перевищувала 16 тисяч гривень, і лише в останній місяць ситуація змінилася у дещо кращому напрямку – з’явилися надбавки. Тепер міністр отримав 29 тисяч гривень, але цього все одно мало – Малюська переконує, що виживає на гроші, зароблені на попередній роботі, тож йому доводиться економити.

"З такою низькою зарплатою, яка в мене була в перші місяці – це 16 тисяч – за моїми розрахунками, мені мало би вистачити прожити рік. В мене є з попередньої, слава Богу, роботи нормальні заощадження. Це була міжнародна організація, тому я сплачував не у місцевий пенсійний фонд, а в Штатах акумулювалися кошти", - розповів керівник Мін’юсту.

За його словами, він звик до іншого рівня витрат на себе і свою родину, адже має з дружиною чотирьох дітей. "Не менше 100 тисяч на місяць я раніше витрачав. Відповідно, зараз ми витрачаємо менше, намагаючись економити. Але все одно це вкрай складно. Якщо зарплата не підвищиться хоча б до 80 тисяч – надовго мене не вистачить. Менше – це не довготривала історія працевлаштування", – наголосив Малюська.

Він вважає, що підвищення зарплат міністрів є важливим для іміджу України та навіть інвестиційної привабливості країни. "Міжнародні інвестори, які вкладають кошти в Україну, постійно нас про це питають. Адже розуміють: уряд, який отримує мізерну заробітну плату, живе коштом чогось іншого. Це можуть бути тільки хабарі або додаткові неформальні витрати під якісь зобов’язання. Ми так не працюємо. Відповідно, в нас немає іншого виходу, окрім як підвищити заробітну плату", – пояснив міністр.

Раніше в інтерв'ю ТСН.ua колишній IT-директор "ПриватБанку", співзасновник першого в Україні мобільного банку monobank Дмитро Дубілет розповів про те, чому погодився обійняти посаду "міністра без портфеля" у Кабміні Гончарука. Урядовець висловив припущення, не затримається на цій посаді на багато років.

Відео Чому українці не відчувають ефекту від зростання зарплат та коли це зміниться

Наші зарплати ростуть просто на очах. Принаймні в цьому переконані в Мінекономрозвитку. Там порахували, що порівняно з 2013-м, докризовим роком, реальна зарплата українців збільшилась на 18 відсотків. Чи відчувають це зростання українці і чи справді нам стало жити легше та комфортніше – Антон Ночвін розбирався.  

Чому українці не відчувають ефекту від зростання зарплат та коли це зміниться

Залиште свій коментар

Вибір редакції