Мінкульт офіційно надав регуляторам "чорний" список російських артистів

На його основі буде здійснюватися моніторинг телерадіопростору.

Міністерство культури України офіційно надало Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення та Державному агентству України з питань кіно перелік осіб, які становлять загрозу національній безпеці України.

Він був складений відповідно до подань Служби безпеки України станом на 28 грудня 2015 року, йдеться в повідомленні Мінкульту.

"Перелік надано цим державним та регуляторним органам для прийняття відповідних рішень та здійснення моніторингу телерадіопростору у відповідності до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві культури України оприлюднили список російських діячів культури, які становлять загрозу нацбезпеці держави.

Зокрема, до переліку ввійшли Олег Газманов, Йосип Кобзон, Сергій Безруков, Михайло Боярський, Іван Охлобистін, Григорій Лепс, Жерар Депардьє, Володимир Кучеренко, Єгор Холмогоров, Михайло Хазін, Валерія Перфілова, Йосип Пригожин, Микола Расторгуєв, Михайло Пореченков. У прес-службі зазначили, що цей список розширюватиметься, якщо СБУ надсилатиме відповідні звернення.

Всього у переліку 40 персон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: