"Міноборони буде цивільним". Загороднюк назвав пріоритети міністерства під його керівництвом

Дата публікації
Перегляди
2516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Міноборони буде цивільним". Загороднюк назвав пріоритети міністерства під його керівництвом

Фото: УНІАН

Новий міністр оборони запевнив, що продовжить перехід до стандартів НАТО.

Міністерство оборони не конкуруватиме з Генеральним штабом Збройних сил у питаннях військової експертизи, а зосередиться на цивільному контролі. 

Про це заявив новий міністр оборони Андрій Загороднюк після свого представлення на посаді глави міністерства.

"Ми намагаємося запроваджувати стандарти цивільного контролю над Збройними силами у повній сумісності зі стандартами НАТО, тому не позиціонуємо себе як військових експертів – ми цивільні люди. Міністерство буде цивільне, як це передбачає стратегія держави. І це значить, що ми співпрацюватимемо з військовими всіх ланок, створюватимемо робочі групи, колективи для того, щоб напрацьовувати конкретні технічні менеджерські рішення для розв’язання тих чи інших питань. Питань – величезна кількість", – наголосив міністр.

Також Загороднюк назвав три пріоритети міністерства, що будуть відображені в програмі, до розроблення якої залучать військових.

"Перший пріоритет – військовослужбовець, другий – продовження переходу до стандартів НАТО, третій – боротьба з корупцією", - сказав він, запевнивши, що Міноборони "як політичний представник Верховного Головнокомандувача" дуже серйозно контролюватиме, як виконуються плани, рішення, домовленості та накази.

Своєю чергою президент України Володимир Зеленський зазначив, що також одним із завдань новопризначеного міністра оборони є належне соціальне забезпечення та умови життя українських військових і їхніх сімей.

"Я дуже хотів би, щоб ми зосередилися саме на умовах життя наших військових та їхніх сімей, їхньому відпочинку та лікуванні. Щоб вони могли пишатися своєю працею й  пам'ятати, що не лише вони пишаються Україною, а й держава пишається кожним із них і справді оберігає їх, їхні родини", – заявив глава держави.

Окрім цього Зеленський подякував попередньому очільнику Міноборони та всьому колективу міністерства за роботу.

"Я вам вдячний за всю ту велику роботу, що ви робите щодня. Це найважливіше, бо в нас триває війна. Нашим військовим та нашим волонтерам – вдячний вам як професіоналам", – резюмував він.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
2516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація