Мінськ-3 запущений із 1 січня 2016 року - представник України на переговорах

На думку Безсмертного, в новому році будуть створені нові формати на переговорах.

Із 1 січня 2016 року був запущений процес Мінськ-3.

Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив представник України в політичній підгрупі на переговорах у Мінську Роман Безсмертний.

"З моєї точки зору, Мінськ-3 уже запущений. З 1 січня почався Мінськ-3, а ви скажете, що він не оформлений документом. Так, жодного документа немає, але вибачте, філософія процесів внутрішніх свідчить про те, що Мінськ-2 навіть на 50% не відповідає тій проблематиці, з якою зіткнулася Україна і світ на теренах українського Донбасу", - заявив він.

За словами Безсмертного, продовження процесу на 2016 рік може створити кілька нових форматів. "І частина з них буде стосуватися внутрішнього українського процесу, частина - загальноєвропейського, а частина - загальносвітових процесів. І це потягне за собою реформування компонентів із безпеки ООН, ЄС. І я не виключаю, що це поставить перед собою питання про долю ЄС і окремо - відділення нового чинника сили – Центральної Європи", - зазначив представник України в Мінську.

Роман Безсмертний вважає, що кулуарні домовленості щодо України не спрацюють, оскільки це не сприйме українське суспільство.

Наприкінці минулого року секретар РНБО Олександр Турчинов звинуватив Росію у зриві виконання Мінських угод. "Мінський процес не буде зупинений, він буде продовжений наступного року, і хочеться сподіватися, що ефективніше і результативніше, ніж цього року", - сказав він під час ознайомлення з виробництвом і модернізацією техніки ППО на базі підприємства "Аеротехніка-МЛТ".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: