Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мир на Донбасі неможливий без переговорів України з Росією – Зеленський

Мир на Донбасі неможливий без переговорів України з Росією – Зеленський

Кандидат у президенти прокоментував висловлювання про необхідність домовлятися "хоч із чортом лисим".

Мета досягнення миру в Україні може бути досягнута шляхом переговорів. Про це заявив кандидат у президенти Володимир Зеленський в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Головна мета – це зберегти життя людей", - наголосив кандидат. Він додав, що хотів би бачити за столом переговорів більшу кількість міжнародних посередників, зокрема Сполучені Штати та Велику Британію.

Відео Зеленський закликав виборців самостійно обрати кандидатів на ключові посади

Відеозвернення кандидат у президенти опублікував на своїй сторінці у Facebook. Просить небайдужих пропонувати кандидатів на пости – прем'єр-міністра, генпрокурора, голови СБУ, керівників МЗС та Міноборони. Цю п'ятірку він називає "Командою мрії". 

Зеленський закликав виборців самостійно обрати кандидатів на ключові посади

Разом із тим Зеленський наголосив, що на Донбасі відбувається не "АТО" чи "ООС", а конфлікт між Україною та РФ. "У нас війна з першого дня, реальна війна - між Росією і Україною", - сказав політик. "Ми не зможемо уникнути переговорів між Росією і Україною", - додав він.

Водночас Зеленський наголосив, що це не передбачає відмову від принципових позицій у переговорах. "Ми не торгуємо нашими людьми. Ми не торгуємо нашими територіями", - підсумував він.

Напередодні повідомлялося, що Володимир Зеленський має найвищий рейтинг серед виборців, хто визначився і готовий прийти на виборчу дільницю - 27,3%. На другому місці - лідерка партії "Батьківщина", колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко (18,8%). Дещо поступається їй чинний президент Петро Порошенко з результатом у 18,2%. Про йдеться у соціологічному опитуванні Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременко та Центру "Соціальний моніторинг", яке проводилось від 16 до 23 лютого 2019 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції