"Мир на Донбасі треба шукати за столом переговорів". В Ахметова прокоментували зустріч Суркова з "Рінатом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами прессекретарки мільярдера, Ахметов закликає до переговорів під час будь-якої зустрічі з політиками та бізнесменами.

Український мільярдер Рінат Ахметов вважає, що шлях до миру на Донбасі потрібно шукати шляхом переговорів.

Про це заявила його прессекретарка Анна Терехова, пише "Інтерфакс-Україна", коментуючи розшифрування телефонних переговорів помічника президента РФ Владислава Суркова і ексватажка бойовиків "ДНР" Олександра Бородая, які оприлюднила Спільна слідча група (JIT).

"Ми не коментуємо телефонні розмови третіх осіб. Однак хочемо підкреслити, що у пана Ахметова були тисячі - публічних і не публічних - зустрічей із політиками, бізнесменами та громадськими діячами, і на кожній такій зустрічі він незмінно закликав до вирішення конфлікту за столом переговорів. Більш того, він продовжує це робити і зараз, тому що Донецьк, Донбас у його серці назавжди, і щасливим він його бачить тільки в складі єдиної України. Пан Ахметов впевнений - головне, щоб усі прийшли до миру, а мир потрібно шукати за столом переговорів", - наголосила вона.

Нагадаємо, під час бесіди Суркова з Бородаєм помічник президента РФ розповів, що нібито влітку 2014 року мав зустріч із "Рінатом", який запитував, чи може він приїхати до Донецька. Із розшифрованої розмови достовірно невідомо, про якого "Ріната" йдеться, що він мав на меті та які у нього повноваження. За припущенням низки ЗМІ, імовірно, йдеться про українського бізнесмена Ріната Ахметова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції