Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мирослава Гонгадзе відреагувала на виправдання Лещенка з приводу купленої квартири

Діти засновника "УП" не отримали жодної гривні від проекту.

Дружина одного із засновників "Української правди" Георгія Гонгадзе Мирослава зазначила, що його діти не отримали жодної гривні від цього проекту.

Так вона відреагувала на виправдання народного депутата Сергія Лещенка з приводу купленої квартири за 7,5 млн грн.

"Вибач Сергій, ти знаєш я тішуся за тебе, але хочу таки відмітити, що діти Георгія Гонгадзе не отримали навіть одної гривні від заснованого їхнім батьком проекту. Може як співвласник створиш протекцію мені перед Оленою (Притулою – співзасновницею і власницею "УП" - Ред.), може хоч на оплату на навчання мені позичить на "10 років", - написала Мирослава Гонгадзе у коментарі під постом Сергія Лещенка, де він розповів про джерела коштів на квартиру.

Комент Мирослави Гонгадзе
facebook/Сергій Лещенко

Нагадаємо, Лещенко написав, що квартира була куплена за частину його заощаджень як колишнього співвласника "Української правди", позику від Олени Притули та гроші його коханої – ді-джейки Анастасії Топольської.

Увечері 6 вересня Мирослава Гонгадзе написала на своїй сторінці у Facebook, що у неї сьогодні день розбитих ілюзій і вона втратила віру в людей.

"У мене сьогодні день розбитих ілюзій. Я думала що не наївна, що бачу речі тверезими очима, приймаю їх і реальність такою якою вона є. Але ілюзія можливої перемоги правди і віра в людей у мене залишалась. Сьогодні все це розбилося як кришталева люстра, красиво і з шумом", - написала Гонгадзе.

Залиште свій коментар

Вибір редакції