Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Миротворча місія на Донбасі та агресія РФ: про що Порошенко поспілкувався із генсеком ООН

Співрозмовники наголосили на необхідності негайного звільнення РФ українських моряків.

Президент України Петро Порошенко на Всесвітньому економічному форумі у Давосі поспілкувався із генсеком ООН Антоніу Гутеррішем перспективи розгортання повноцінної миротворчої місії на Донбасі та ситуацію на окупованих територіях.

Про це заявили у прес-службі українського президента, - йдеться на сайті.

"Генеральний секретар ООН підтвердив готовність продовжити вживати заходи з надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також постраждалому цивільному населенню Донбасу", - йдеться у повідомленні.

Порошенко та Гуттеріш також обговорили ситуацію на тимчасово окупованих територіях України та можливості розгортання повноцінної багатонаціональної миротворчої місії під егідою ООН на Донбасі.

"Окрему увагу було приділено наслідкам агресії РФ проти України в районі Чорного та Азовського морів.

Співрозмовники наголосили на необхідності негайного звільнення РФ українських моряків, суден та забезпечення вільного судноплавства Керченською протокою відповідно до міжнародного права", - передає прес-служба глави української держави.

Під час зустрічі торкнулися і питання звільнення українських заручників, які незаконно утримуються в РФ.

ВідеоУ Давосі Порошенко готується до зустрічей зі світовими лідерами

У Давосі президент України матиме низку зустрічей зі світовими лідерами, зокрема з головою Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард. Усього ж у форумі протягом чотирьох днів візьмуть участь понад три тисячі політиків і бізнесменів. Цього року в Давос не приїхали лідери США, Франції та Великої Британії - через політичні проблеми всередині країн. 

У Давосі Порошенко готується до зустрічей зі світовими лідерами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції