Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Миротворці на Донбасі: Порошенко розраховує на підтримку Сербії

Президент також відзначив непохитну позицію Сербії щодо територіальної цілісності України.

Петро Порошенко сподівається, що сербська сторона підтримає запровадження миротворчої місії ООН на окупованих українських територіях.

Про це він заявив під час зустрічі з президентом країни Александром Вучичом.

Порошенко також відзначив "абсолютно тверду" позицію Сербію щодо підтримки суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України. Також він зазначив, що Україна своєю чергою поважає територіальну цілісність і суверенітет Сербії. "Ми не визнали Косово і виходимо з позиції, що проблема Косова повинна бути вирішена компромісним шляхом з урахуванням інтересів Сербії", - додав він.

"Ми безумовно розраховуємо на підтримку Сербії у питаннях запровадження миротворчої місії з мандатом Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй", - заявив президент України.

Президент Сербії також наголосив на важливості поваги до Мінських домовленостей і зауважив, що вони мають бути важливою ланкою у налагоджені миру. "Дуже дякуємо пану Президенту за підтримку територіальної цілісності нашої країни", - сказав він.

Раніше Україна та Сербія встановили безвізовий режим. Відповідну угоду президенти країн підписали у Белграді. Тепер українці зможуть перебувати у цій країні без віз 90 днів.

ВідеоТуреччина підтримує введення миротворців ООН на Донбас

У Стамбулі Петро Порошенко зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом та міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоґлу. Турецька сторона заявила, що підтримує розгортання миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу, та навіть готова взяти в ній участь.

Туреччина підтримує введення миротворців ООН на Донбас

Залиште свій коментар

Вибір редакції