Вибори 2020: в Україні визнано обраними 2 402 депутатів та 133 голів місцевих рад - ЦВК

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
2035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вибори 2020: в Україні визнано обраними 2 402 депутатів та 133 голів місцевих рад - ЦВК

Фото: УНІАН

На всіх виборчих дільницях уже завершено процес підрахунку голосів.

В Україні встановлено результати волевиявлення на виборах депутатів 108 місцевих рад у 23 регіонах

Про це інформує сайт Центральної виборчої комісії.

Так, до однієї районної ради обрано 22 депутатів, до 15 міських – 393 депутатів, до 26 селищних – 549 депутатів та до 66 сільських – 1438 депутатів. Окрім того, визнано обраними 133 голів, зокрема, 27 – міських, 30 – селищних, 76 – сільських)

"На всіх виборчих дільницях уже завершено процес підрахунку голосів виборців, складання відповідних протоколів ДВК та передачі їх разом з іншою виборчою документацією до сільських, селищних і міських ТВК. Водночас ще тривають процеси уточнення протоколів про підрахунок голосів виборців окремих ДВК та проведення повторного підрахунку голосів виборців окремими територіальними виборчими комісіями на підставі відповідних рішень", - йдеться у повідомленні. 

Також відбувається передача протоколів про підсумки голосування з виборів депутатів районних та обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) до районних та обласних територіальних виборчих комісій.

Місцеві вибори: які дільниці відзначилися найодіознішими порушеннями

Місцеві вибори: які дільниці відзначилися найодіознішими порушеннями

У всіх регіонах України районні ТВК прийняли 1 076 таких протоколів, що становить майже 71,7 % від загальної кількості протоколів, які мають бути отримані. Своєю чергою обласним ТВК передано 914 протоколів (майже 67 %).

Нагадаємо, що результати виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів мають бути встановлені не пізніше як на дванадцятий день після дня голосування, тобто до 6 листопада 2020 року включно.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Дата публікації
Перегляди
2035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація