Місця у Раді нового скликання займуть нардепи від шести партій - "Рейтинг"

Дата публікації
Перегляди
4198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Місця у Раді нового скликання займуть нардепи від шести партій - "Рейтинг"

Фото: ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Провладна партія збільшила підтримку до майже 16%.

До Верховної Ради нового скликання, якби вибори відбулись у неділю, 24 березня, проходять шість політичних сил, ідеться у соціологічному опитуванні групи "Рейтинг" у період 9-15 березня.

Серед тих, хто має намір голосувати і визначився, перше місце за партією "Слуга народу" (22,4%), на другому – ВО "Батьківщина" (19,1%), третю сходинку займає БПП "Солідарність" (15,8%).

"Опозиційна платформа – За життя" може розраховувати на 10,2% голосів, а "Громадянська позиція" 7,9%. Замикає рейтинг лідерів "Радикальна партія" Олега Ляшка із підтримкою у 6,1%.

Рейтинги "Слуги народу" та "Батьківщини" стабільні два місяці поспіль. Пропрезидентська партія за місяць збільшила свій показник на 2%.

Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%. Терміни проведення дослідження: 9-15 березня 2019 року.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Результати виборів до Ради
Дата публікації
Перегляди
4198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація