"Мишка, Мишка, где твоя улыбка". Як у Мережі відреагували на дозвіл Ради арештувати Добкіна

Дивіться добірку дотпених жартів та твітів. 

Користувачі соціальних мереж бурхливо відреагували рішення Верховної Ради щодо притягнення до кримінальної відповідальності та арешт нардепа від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна.

Сам народний обранець рішення назвав "провокацією", і пообіцяв, що прийде на допит.

У Мережі новину сприйняли з гумором. Користувачі почали пригадувати Добкіну його відео-хіт про "скучное лицо" і жартували, що з його обличчя зникла посмішка. Також дотепні юзери жартували, що "опоблоківець" не дарма збирав "тривожну валізку". 

Нагадаємо, 12 липня регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання про надання згоди на притягнення Добкіна до відповідальності. Комітет визнав його законним і вмотивованим та направив до парламенту. Своєю чергою подання про затримання та арешт направили до Ради.

Добкін заявив, що у парламенті він проситиме зняти з нього недоторканність і голосуватиме "за", щоб "у слідства не було підстав казати, що воно не може проводити слідчі дії".

29 червня генпрокурор Луценко вніс подання до Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна. У ГПУ в діях напдепа побачили ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн.

Добкін запевнив, що справа проти нього - це "особиста помста" Луценка, з яким у нього склалися "теплі" стосунки ще за президента Віктора Ющенка.  

Залиште свій коментар