Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Міст обов’язково знадобиться окупантам, коли вони залишатимуть наш Крим": Порошенко потролив Кремль

Президент України поскаржився, що Росія намагається втягнути до своїх авантюр представників європейського бізнесу.

Незаконне будівництво Керченського моста в окупованому Криму є черговим свідченням нехтування міжнародним правом з боку Кремля.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook президент України Петро Порошенко.

"Особливо цинічним є той факт, що його відкриття відбувається напередодні чергової річниці депортації кримськотатарського народу сталінським режимом. Однак, попри марні спроби Москви легітимізувати тимчасову окупацію Кримського півострова, послідовні рішення цілого ряду міжнародних судових інстанцій підтверджують – тягар вчиненого міжнародного злочину для Росії лише зростатиме", - наголосив він.

За словами Порошенка, Україна і надалі послідовно захищатиме свої позиції.

"Нагадаю, на моє доручення до Арбітражного Трибуналу Конвенції ООН з морського права було подано клопотання про захист суверенних інтересів України, зокрема, у зв’язку із протиправним зведенням Керченського моста", - зазначив він.

Також президент висловив жаль через те, що російська влада намагається втягнути у свої інфраструктурні авантюри окремих представників європейського бізнесу, прагнучи там самим відкупитися від міжнародно-правової відповідальності.

"Упевнений, агресору це не вдасться, він нестиме відповідальність сповна. А міст обов'язково знадобиться окупантам, коли вони будуть терміново покидати наш Крим", - резюмував Порошенко.

ПП: Незаконне будівництво Керченського моста є черговим свідченням нехтування міжнародним правом з боку Кремля. Особливо...

Опубликовано Петро Порошенко 15 мая 2018 г.

Нагадаємо, у вівторок, 15 травня, президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом. Рух мостом для автомобілів буде відкрито рано вранці 16 травня.

МЗС України раніше сьогодні різко розкритикувало дії Росії. Зокрема, українські дипломати нагадали, що міст був побудований на окупованій території. При цьому будівництво негативно впливає на довкілля, судноплавство і рибальство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції