Мітингувальники під будівлею АП ледь не зламали паркан, вимагаючи допомоги військовим в Іловайську

Мітингувальники під будівлею АП ледь не зламали паркан, вимагаючи допомоги військовим в Іловайську

Під будівлею АП зібралися близько 200 мітингувальників.

Мітинг продовжиться у четвер біля Генштабу

Близько двох сотень родичів бійців батальйонів "Айдар" та "Азов" пікетували Адміністрацію Президента, вимагаючи негайної допомоги тим, які нині тримають оборону під Іловайськом. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Ініціативна група пікетувальників зустрілася з адміністрацією президента України Петра Порошенка. Після зустрічі вони повідомили, що найближчим часом буде зроблений коридор, який забезпечить допомогу заблокованим в Іловайську військовим. 

Але люди сприймають цю інформацію негативно, тому що у Порошенка сказали, що 90% того, що відбувається в Іловайську – державна таємниця, і вони не можуть її повідомити. Зрештою, мітингувальники сподівалися почути більше конкретики. 

Як зазначає кореспондент ТСН Дмитро Фурдак, це був найдраматичніший мітинг після Революції гідності. Сюди прийшли бійці батальйонів "Айдар" та "Азов", їхні родичі, родичі тих, хто зараз воює на Сході, а також небайдужі кияни. 

Вони зібралися під Адміністрацією президента, вимагаючи негайно допомогти бійцям, які зараз перебувають в "Іловайському котлі", адже за їхньою інформацією, у наших військових немає броньованої техніки і потужної артилерії, якими вони могли б відбиватися від постійних обстрілів ворога, крім того, вони не можуть вивезти поранених.   

Градус емоцій на мітингу був дуже високий, деякі люди навіть хотіли ламати паркан, який нещодавно з'явився перед Адміністрацією президента. Але цей градус трохи знизив командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко, з яким зв'язалися по телефону, і той закликав людей зберігати спокій. 

Він повідомив, що у четвер 28 серпня, о 10-й ранку, сподівається усіх побачити під стінами Генштабу на мітингу. Тож розмова з владою про українських військових в Іловайську буде тривати.

Нагадаємо, Семен Семенченко повідомив, що підмога не прийшла в Іловайськ і бійців обстрілюють танки терористів.

Бійці батальйонів «Айдар» та «Азов» та звичайні громадяни пікетували Адміністрацію Президента

Бійці батальйонів «Айдар» та «Азов» та звичайні громадяни пікетували Адміністрацію Президента

Повʼязані теми:

Наступна публікація