Ізоляція, санкції та диктатура. Соцмережі обговорюють пророцтво Нємцова про Путіна 10-річної давнини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нємцов точно знав, що чекає на Росію у майбутньому.

Російський політик-опозиціонер Борис Нємцов, якого вбили у лютому 2015 року в центрі Москви, ще у 2008 році дуже точно спрогнозував, що очікує на Росію через обраний політичний вектор.

Уривки з виступу Нємцова 10-річної давнини поширюються у соціальних мережах.

Тоді, у 2008 році, відомий опозиціонер заявив, що Росія витрачає приблизно 40 млрд доларів (близько 20% бюджету) на зброю, а має намір збільшити витрати вдвічі, тому уряду доведеться зменшувати видатки на пенсіонерів, вчителів та лікарів.

"Таким чином найважливіша проблема Росії, а саме, бідність. Бідність. Коли моя мама отримує пенсію 100 євро і платить за квартиру 70 євро, у неї на життя залишається 1 євро на день. Путін буде займатися виробництвом зброї в цей час. Я звичайно своїй мамі допоможу, немає проблем, і моя мама не пропаде, слава богу. Але у нас таких як моя мама ще 38 мільйонів, і 25 млн людей живуть менше, ніж на 2 долари в день. 25 мільйонів. Путін буде будувати танки і ракети, це очевидно. Гонка озброєнь - раз", - заявив Нємцов.

Крім того, він дуже точно навіщував, що Росія посвариться з Європейським Союзом, опиниться у міжнародній ізоляції, буде виключена з "Великої вісімки" та Захід застосує відносно неї санкції.

Фотогалерея У Росії на "Марші Нємцова" вилучали плакати проти анексії Криму і затримували за український прапор (22 фото)

"Друге, міжнародна ізоляція. Тобто виключення Росії з "Великої вісімки", великі проблеми між Євросоюзом і Росією, тому вочевидь будуть санкції. Бізнес. Вочевидь, Захід буде обмежувати участь російського бізнесу у своїх справах. Ось зараз обмежують Газпром. Слушно вважаю, тому що Газпром - це не бізнес, а це політика. А з цієї миті вони вважатимуть, що будь-який російський бізнес - це політика. Таким чином це удар по бізнесу", - підкреслив Нємцов.

Окрім того, під час виступу політик зауважив, що через все вищезазначене Росія опиниться у "кільці ворогів", тому всередині країни буде посилюватися ксенофобія, авторитарні та диктаторські тенденції.

Борис Нємцов – відомий російський політик-опозиціонер. У 2014 році засудив анексію Криму Росією та підписав заяву із вимогою вивести з території України російські війська і припинити пропагандистську, матеріальну й військову підтримку прихильникам самопроголошених "ДНР" та "ЛНР". Був убитий 27 лютого 2015 року в центрі Москви пострілами у спину.

ВідеоУ США площі, де розташоване посольство РФ, дали ім'я Бориса Нємцова

Віднині адреса російського посольства в Сполучених Штатах - площа Нємцова. Короткий відрізок Віскансин-авеню, на якій у Вашингтоні стоїть амбасада, урочисто перейменували у третю річницю розстрілу російського опозиціонера на мосту під Кремлем.

У США площі, де розташоване посольство РФ, дали ім'я Бориса Нємцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції