Міжнародна слідча група відреагувала на "докази" Міноборони РФ щодо MH17

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попередні заяви Москви не були вірними.

Міжнародна спільна слідча група (JIT) пообіцяла уважно вивчити заяви Міністерства оборони Росії про нібито українське походження ракети, з якої в 2014 році над Донбасом був збитий пасажирський "Боїнг" Малазійських авіаліній.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

У той же час JIT нагадала, що Росія не відповіла на всі запитання, які були поставлені перед нею в травні цього року, коли був опублікований попередній звіт групи. У цьому звіті мовилося про причетність Росії до збиття літака.

Зокрема, Москва проігнорувала запитання про позначки, знайдені на уламках ракети.

JIT також підкреслює, що деякі попередні заяви Міноборони Росії про причини катастрофи "Боїнга" не підтверджувалися після перевірки фактів, зокрема, твердження про "військовий літак", нібито виявлений поруч з МН17.

Спільна слідча група закликала Росію надати всі документи, які стосуються справи.

ВідеоМіжнародна слідча група знайшла доказ причетності Росії до катастрофи "Боїнга МН17"

Саме Росія винна в загибелі в небі над Донбасом майже 300 мирних європейців. Про це вже офіційно повідомили Нідерланди і Австралія. Міжнародна слідча група - чотири роки - крихта за крихтою ретельно збирала докази. І цього тижня показала світові таке, до чого не готові були і в Кремлі. 

Міжнародна слідча група знайшла доказ причетності Росії до катастрофи "Боїнга МН17"

Раніше начальник головного ракетно-артилерійського управління Міноборони РФ Микола Паршин заявив, що ракета, якою над Донбасом було збито малайзійський Boeing, нібито була на озброєнні в українській військовій частині

Окрім цього, російські військові стверджують, що відеоматеріали щодо збиття Boeing-777 MH17 в липні 2014 року, представлені Міжнародною слідчою групою (Joint Investigation Team - JIT), були сфальсифіковані.

Нагадаємо, група JIT переконана в тому, що самохідна вогнева установка, зенітний ракетний комплекс системи "Бук" використаний для запуску ракети, яка збила авіалайнер рейсу MH17, належав 53-й Зенітній ракетній бригаді, підрозділу збройних сил Російської Федерації, дислокованій у Курську.

Як було збито МН17

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції