Могильов запевняє, що не зраджував Україну під час окупації Криму

Екс-регіонал розповів, що будівлю Радміну захопив високопрофесійний військовий спецназ.  

Екс-глава Ради міністрів Криму Анатолій Могильов заявляє, що під час анексії півострова Росією не зрадив присязі Україні.

Про це він сказав виданню Крим.Реалії.

"Хочу однозначно заявити, що в тій ситуації як людина, яка все життя проносила погони, діяв за статутом із чітким дотриманням законів, не зраджуючи прийнятій присязі, в тому числі державного службовця України", – запевнив Могильов.

Він розповів, що після захоплення будівлі Радміну Криму, доповів про обстановку до Києва.

"Щойно будівлю Радміну захопили, вступив у переговори з загарбниками, оцінив обстановку, доповів до Києва, повідомивши, що діє високопрофесійний військовий спецназ, – це мені стало зрозуміло з екіпіровки і тактики дій. Після переговорів у главку МВС зібрав оперативний штаб з числа силовиків, заслухав доповіді і доручив, кожному з них в терміновому порядку поінформувати своє керівництво для отримання подальших інструкцій, яких так і не надійшло. Більш того наступного дня був знятий начальник кримської міліції Валерій Радченко, призначено нового керівника, і ці несвоєчасні кадрові ігрища були точно не на користь України", – сказав Могильов.

Анатолія Могильова кримський парламент відправив у відставку на початку анексії півострова.

Нагадаємо, раніше Рада національної безпеки та оборони України розсекретила стенограму засідання від 28 лютого 2014 року щодо ситуації, яка склалася в державі наприкінці лютого – в березні 2014 року (питання анексії Автономної Республіки Крим). Зокрема, в стенограмі вказано, що під час анексії Криму наприкінці лютого 2014 року Росія на кордоні з Україною зосередила 38 тис. військовослужбовців із великим арсеналом важкої техніки, вертольотів і кораблів у Чорному морі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: