Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молдова затвердила угоду з Україною щодо повернення нелегалів

Парламент країни ратифікував угоду про реадмісію.

Парламент Молдови ратифікував угоду щодо процедури ідентифікації та повернення осіб, які нелегально перебувають на територіях країн, з Україною.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Державної міграційної служба України Максим Соколюк.

"Парламент Республіки Молдова ратифікував підписану у жовтні 2017 року з Україною Угоду про реадмісію", - написав він, зазначивши, що підписував угоду з главою МВС Молдови Олександром Жизданом.

Як пояснив Соколюк, у документі встановлено принципи і норми, що регулюють процедуру реадмісії осіб, які перебувають на території двох держав, і порушили режим в'їзду/виїзду, а також терміни перебування цих громадян в Молдові та Україні.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України ратифікувала Угоду між Україною та Європейським поліцейським офісом щодо оперативної та стратегічної співпраці.

Завдяки ухваленій угоді Україна та Європа зможуть суттєво розширити формат співпраці, здійснювати обмін оперативною інформацією в рамках кримінальних проваджень, брати участь у спільних заходах з розслідування значно ширшого кола злочинів, установлювати місцезнаходження осіб, причетних до скоєння злочинів, брати участь в аналізі оперативної інформації, а також створювати міжнародні спільні слідчі групи.

Згодом угоду підписав президент України Петро Порошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції